Centrum Zdrowia Psychicznego - blok "G", III piętro

Sekretariat

22 326 58 92 psychiatria@brodnowski.pl

Poradnia Zdrowia Psychicznego - rejestracja

22 326 59 95 czp.rejestracja@brodnowski.pl

Punkt Zgłoszeniowo-Koordynacyjny PZK-1 ul.Kondratowicza 8

22 326 52 90 pzk@brodnowski.pl

Punkt Zgłoszeniowo-Koordynacyjny PZK-2 ul.Remiszewska 14

22 326 59 42 pzkremiszewska@brodnowski.pl

Koordynator Świadczeń Pielęgnacyjnych

22 326 57 82

Oddział Dzienny - ul. Suwalska

22 675 86 39

Centrum Zdrowia Psychicznego jest bazą dla II Kliniki Psychiatrycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Centrum Zdrowia Psychicznego bierze udział w Narodowym Programie Ochrony Zdrowia Psychicznego jako Bródnowskie Centrum Zdrowia Psychicznego.

Centrum Zdrowia Psychicznego oferuje profesjonalną i kompleksową opiekę ambulatoryjną i szpitalną mieszkańcom Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.  Każdy z pacjentów otrzymuje specjalistyczne leczenie dobrane indywidualnie do swoich potrzeb i realizowane zgodnie z planem leczniczo – terapeutycznym. Wraz ze zmieniającym się stanem zdrowia pacjent może skorzystać z odpowiedniej formy i intensywności terapii płynnie przechodząc pod opiekę kolejnej jednostki organizacyjnej CZP.


W skład Centrum wchodzą jednostki organizacyjne BCZP:

oraz pozostałe jednostki Centrum:

 

Ogólne zasady udzielania pomocy w Centrum Zdrowia Psychicznego

Mieszkańców Targówka będących w kryzysie zdrowia psychicznego zapraszamy do kontaktu z Punktem Zgłoszeniowo – Koordynacyjnym. W punkcie pracują psycholodzy, którzy udzielą wsparcia, zaproponują dalsze postępowanie diagnostyczno-terapeutyczne, pokierują do odpowiedniej formy pomocy.

Do Punktu Zgłoszeniowo – Koordynacyjnego można zgłosić się osobiście lub telefonicznie bez skierowania, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 18.00, na wizytę nie trzeba się zapisywać wcześniej.

Dla mieszkańców Dzielnicy Targówek uruchomiono dwa Punkty Zgłoszeniowo – Koordynacyjne. Aby uzyskać pomoc można skorzystać z dowolnej formy kontaktu ( kontakt telefoniczny, mailowy lub wizyta osobista).

Pozostali pacjenci proszeni o kontakt z rejestracja CZP Targówek.

 

Koordynator CZP

prof. dr hab. n. med. Andrzej Kokoszka - lek. specjalista psychiatra, specjalista seksuolog, Certyfikowany Psychoterapeuta i Superwizor Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

 

Prof. dr hab. n. med. Andrzej Kokoszka.jpg

prof. dr hab. n. med. Andrzej Kokoszka

Koordynator Centrum Zdrowia Psychicznego