Centralna Sterylizatornia - blok "B", poziom -1

Sekretariat

22 326 55 29

e-mail:

j.zielinska@brodnowski.pl

tel.

22 326 55 2

Do zadań Centralnej Sterylizatorni należy w szczególności zapewnienie wszystkim jednostkom i komórkom organizacyjnym sterylnych narzędzi chirurgicznych i sprzętu medycznego niezbędnego do realizacji zadań.

Układ przestrzenny Centralnej Sterylizatorni z wydzielonymi trzema strefami roboczymi, gwarantuje zachowanie ruchu postępowego narzędzi i sprzętu medycznego od punktu przyjęć, aż do strefy sterylnej, skąd wydawany jest gotowy produkt.

Dzięki zastosowaniu właściwej technologii w oparciu o normy i procedury, realizowanej przez doświadczony i fachowy personel, wysokiej jakości profesjonalnych opakowań, nowoczesnych urządzeń do dezynfekcji i sterylizacji oraz dokumentacji kontroli skuteczności procesów dezynfekcji i sterylizacji gwarantujemy wysoką jakość usług oraz bezpieczeństwo wyrobów.

 

Usługi komercyjne

Świadczymy usługi dla podmiotów zewnętrznych  (w ramach zawartych umów).

Zapraszamy do korzystania z naszych usług inne szpitale, przychodnie, indywidualne praktyki lekarskie,  a także gabinety kosmetyczne.

  • gwarantujemy terminową i rzetelną realizację zleceń
  • okres realizacji zleceń do 24 godzin
  • materiał do dezynfekcji i sterylizacji przyjmujemy codziennie (również w soboty i dni świąteczne) w godzinach uzgodnionych z kontrahentami
  • materiał do sterylizacji przyjmujemy po wstępnej dezynfekcji u użytkownika.

 

W celu uzyskania dokładniejszych informacji dotyczących warunków współpracy, prosimy o kontakt z Kierownikiem Centralnej Sterylizatorni.

 

 Nasi specjaliści:

 

Jadwiga Zielińska

Kierownik Centralnej Sterylizatorni