Podnosimy wygodę skorzystania z naszych programów profilaktycznych dla dzieci z Białołęki!!!

16-09-2022

306946162_5429183750531847_2855737528337021022_n.jpg

Podnosimy wygodę skorzystania z naszych programów profilaktycznych dla dzieci z Białołęki!!!

 

Do tej pory zajęcia realizowane w naszym Szpitalu…, dziś łatwiej dostępne dla dzieci zamieszkałych na terenie Gminy Białołęka. Wszystko dzięki zawartemu w dniu wczorajszym porozumieniu o współpracy, za sprawą którego bezpłatne zajęcia ruchowe z udziałem fizjoterapeuty odbywać się będą również w białołęckim ratuszu.

 

A przecież początek roku szkolnego to idealny moment i świetna okazja, aby rozpocząć ćwiczenia z naszymi specjalistami!!!

Specjalnie dla najmłodszych mieszkańców Mazowsza prowadzimy 2 BEZPŁATNE PROGRAMY realizowane w Szpitalu Bródnowskim oraz w białołęckim ratuszu!

 

A w ramach tych programów: 3 badania lekarskie, zajęcia ruchowe, porady dietetyczne/ fizjoterapeutyczne*… Wszystko totalnie za free!!!

 

ZAPRASZAMY do kwalifikacji do programów, a o nich szczegółowo:

  • badanie lekarskie: na początku, w połowie oraz na koniec;
  • aż 77 zajęć ruchowych z udziałem fizjoterapeuty (w naszym szpitalu lub w białołęckim ratuszu);
  • porady dietetyczne/ porady fizjoterapeutyczne*;
  • wiedza na temat zachowań prozdrowotnych.

*w zależności od programu

 

SPRAWDŹ DLA KOGO JEST PROGRAM:

Jeżeli masz dziecko, które:

  • uczęszcza do klas I-VI w placówce znajdującej się na terenie Województwa Mazowieckiego oraz

I PROGRAM:

- ma potwierdzoną chorobę kręgosłupa (stwierdzoną w dokumentacji medycznej lub podczas badania kwalifikacyjnego przeprowadzonego w ramach projektu);

- nie korzysta z podobnych świadczeń finansowanych przez NFZ oraz nie bierze lub nie brało udziału w innym analogicznym projekcie

- Zapraszamy!

 

LUB II PROGRAM:

- ma potwierdzoną otyłość (stwierdzoną w dokumentacji medycznej lub podczas badania kwalifikacyjnego przeprowadzonego w ramach projektu);

- nie korzysta z podobnych świadczeń finansowanych przez NFZ oraz nie bierze lub nie brało udziału w innym, analogicznym projekcie.

- Zapraszamy!

 

A to wszystko absolutnie bezpłatnie!

 

ZAPRASZAMY!

 

Zajęcia odbywać się będą w osobnym budynku F - w Zakładzie Rehabilitacji Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie Sp. z o.o., ul. Kondratowicza 8, dwa razy w tygodniu lub w białołęckim ratuszu!!!

 

Chcesz wziąć udział w zajęciach / masz pytania – skontaktuj się z nami:

  • m.kulinska@brodnowski.pl

lub

  • telefonicznie 22 326 57 58 w godz. 8.00-12.00 (pn-pt)

 

Źródło dofinansowania –

 

I PROGRAM

Projekt finansowany z funduszy unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Projekt zakłada objęcie nieodpłatnym wsparciem uczniów szkół podstawowych klasy I-VI. Jego głównym celem jest poprawa stanu zdrowia dzieci w okresie wczesnoszkolnym w zakresie chorób kręgosłupa.

https://brodnowski.pl/o-szpitalu/projekty-dofinansowane/projekty-dofinansowane-przez-unie-europejska/wady-kregoslupa-wsrod-dzieci--dzialania-na-rzecz-p

 

II PROGRAM

Otyłość wśród dzieci – działania na rzecz poprawy stanu zdrowia młodych Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego 2014-2020 Działanie: IX Wspieranie włączenia społecznego i walka z ubóstwem Poddziałanie: 9.2.2 Zwiększenie dostępności usług zdrowotnych – https://brodnowski.pl/o-szpitalu/projekty-dofinansowane/projekty-dofinansowane-przez-unie-europejska/otylosc-wsrod-dzieci--dzialania-na-rzecz-poprawy-s

A na zdjęciu : Prezes Zarządu - Teresa Maria Bogiel, Członek Zarządu ds. Cyfryzacji - Ewa Janczar - w trakcie podpisania w/w porozumienia.