Pierwsi w Polsce - super robota prof. K. Dżaman i Zespołu!!!

21-11-2022

zespół blok.jpg

 

Przypominamy Państwu o tej rewolucyjnej operacji, ponieważ powstał materiał, który w ciekawy sposób przybliża szczegóły zabiegu – zobaczcie sami - link

 

Szpital Bródnowski to wielu wybitnych lekarzy - naukowców.  Swoim codziennym zaangażowaniem i pracą wpływają na wzrost innowacyjności leczenia, dającej szanse na lepsze funkcjonowanie po chorobie.

 
Przykład?
 
Zespół Oddziału Otolaryngologii Szpitala Bródnowskiego w składzie: prof. Karolina Dżaman - Koordynator Oddziału Otolaryngologii, dr Igor Anurin i lek. Marlena Ziemska –Gorczyca,  wykonali pierwsze w Polsce wszczepienie zakotwiczonego implantu w obręb kości nosa, umożliwiającego zamocowanie protezy nosa zewnętrznego u mężczyzny, u którego uprzednio wykonana była amputacja nosa z powodu rozległego raka płaskonabłonkowego. Dzięki nowej protezie i poprawie wyglądu estetycznego Pacjent odzyskał radość życia i komfort funkcjonowania społecznego. GRATULUJEMY Pani Profesor i Zespołowi i cieszymy się wraz Pacjentem! 
 
Zespół Otolaryngologii życzy zdrowia i samych radosnych chwil swojemu Pacjentowi!
 
Jesteśmy dumni, że na pokładzie MSB pracują tacy Specjaliści, a dzięki temu możemy pomagać jeszcze szerszemu gronu pacjentów!
zespół+pacjent1.jpg [94.55 KB]zespół blok.jpg [36.27 KB]