Mądre i potrzebne inwestycje - służyły w czasie pandemii i służą obecnie.

18-05-2022

termometr.jpg
 
 
Nie tylko duży, spektakularny asortyment jak np. ECMO (link) czy generator tlenu  (link)... ale również ten zwyczajny, drobny codzienny - w codzienności szpitala obok świetnej Kadry sprzęt ma kluczowe znaczenie. 
 
Za sprawą pomocy #WojewództwoMazowieckie staliśmy się beneficjentem środków na interwencyjne zakupy wyposażenia tak potrzebnego w pandemii. Projektując te potrzeby mieliśmy nadzieję że trudny czas COVID minie możliwie szybko. Dzięki mądrej lokacji środków dokonane wtedy zakupy na czas pandemii w bardzo istotny sposób wspomagają nasze działania także dziś.
 
Drobny przykład? Choćby termometry.  Niedawno pomagały przesiewowo weryfikować pacjentów i gości szpitala,  monitorować stan pacjentów covidowych, a dziś - służą na każdym z odcinków szpitala. W oddziałach, poradniach czy POZ.   Termometry / ECMO / generator i wiele, wiele więcej - zobacz jak dużo sprzętu służyło pacjentom podczas pandemii i służy obecnie, a wszystko dzięki funduszom z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 pn. „Zakup niezbędnego sprzętu oraz adaptacja pomieszczeń w związku z pojawieniem się koronawirusa SARS-CoV-2 na terenie województwa mazowieckiego” (link).