Kolejne dostawy za nami - dziękujemy - sprzęt służy i pomaga!

28-05-2021

9.jpg

Już od dziś sprzęt otrzymany w ramach projektu pn.„ Zakup niezbędnego sprzętu oraz adaptacja pomieszczeń w związku z pojawieniem się koronawirusa SARS – CoV-2 na terenie Województwa Mazowieckiego"  służy i pomaga w ratowaniu zdrowia i życia naszych pacjentów! Liderem projektu jest Województwo Mazowieckie, a celem zwiększenie możliwości diagnostycznych, ratowniczych i medycznych na terenie województwa mazowieckiego w związku z epidemią spowodowaną koronawirusem SARS-CoV-2.

 

Bardzo dziękujemy za tak wymierną pomoc, a Państwu prezentujemy nasz najnowszy nabytek - generator tlenu ze sprężarką. Umożliwia wytwarzanie tlenu i ładowanie butli od 2 do 40 litrów. Sytuacja związana z epidemią spowodowała, że zamówienia  tlenu medycznego w butlach były  ogromne, a dostawy ograniczone. Generator znacząco zmienił sytuację.

Dostaliśmy również 3 aparaty do terapii nerkozastępczej PrisMax dla pacjentów przebywających w ciężkim stanie. Przyjmujemy większą ilość osób wymagających  natychmiastowego podłączenia do wysokospecjalistycznej aparatury medycznej, a więc  pacjentów, którzy mają objawy niewydolności wielonarządowej, w tym niewydolności nerek. 

To wszystko to wymierna, namacalna pomoc! DZIĘKUJEMY!
#Mazowszepomaga #UEpomaga

Wielkie podziękowania i uznanie również dla Zespołu Działu Inwestycji MSB, za tak staranne pozyskiwanie kluczowej aparatury, za profesjonalny nadzór i organizację całego przedsięwzięcia!

 

Więcej o zakupach w ramach projektu pn.„ Zakup niezbędnego sprzętu oraz adaptacja pomieszczeń w związku z pojawieniem się koronawirusa SARS – CoV-2 na terenie województwa mazowieckiego"(link)