Centralna rejestracja i hall główny – przebudowa zakończona – zobaczcie efekty!

19-03-2021

20210315_142830.jpg
Przebudowa centralnej rejestracji i hallu głównego to nie tylko oszałamiający efekt wizualny, ale przede wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa epidemiologicznego i podniesienie komfortu obsługi Państwa - naszych Pacjentów.
 
Dziękujemy i gratulujemy Zespołowi Działu Technicznego, który zaprojektował zmiany i czuwał nad poprawnością trwających prac. Również starał się zabezpieczyć warunki umożliwiające obsługę Pacjentów podczas trwającego remontu. Trzeba podkreślić, że jednym z kluczowych wyzwań było prowadzenie modernizacji z równoległym podtrzymaniem obsługi Pacjentów i bieżącego ruchu.
Nowe przestrzenie poczekalni, wygodne oraz bezpieczne punkty indywidualnej obsługi i rejestracji pacjentów, nowa szatnia, toalety w wysokim standardzie i ...wiele, wiele innych udogodnień. Jedną z najważniejszych zmian jest wydzielona część hallu, umożliwiająca bezpośrednią, odosobnioną strefę dla każdego rejestrującego się Pacjenta.
Jesteśmy pewni, że te zmiany przyniosą dużą satysfakcję i wygodę zarówno  pacjentom jak i naszym pracownikom.


Cieszymy się efektem końcowym, mamy nadzieję, że dla Państwa również nowa aranżacja okaże się wygodna i komfortowa.

 

Przebudowa zrealizowana w ramach projektu "Zakup niezbędnego sprzętu oraz adaptacja pomieszczeń w związku z pojawieniem się koronawirusa SARS-Cov-2 na terenie województwa mazowieckiego(link)”. W ramach inwestycji : „Przystosowanie parteru budynku „A” do wymogów walki z koronawirusem SARS-COV-2”, w zakresie: szatnia, rejestracja pacjentów, śluzy, poczekalnia” wraz z nadzorem inwestorskim. Liderem projektu jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

 

 

loga.jpg [51.20 KB]