Z wizytą w nowej pracowni endoskopii. Warto zobaczyć te zmiany!

02-07-2021

1.jpg

Jesteśmy dumni – to już kolejny odcinek szpitala, który po generalnym remoncie służy naszym pacjentom, a nasz Zespół może realizować swoje zadania w solidnych, bezpiecznych warunkach.

Wiele zawdzięczamy funduszom #UE oraz wsparciu #Mazowsze!

W trybie ambulatoryjnym Pracownia Endoskopii Przewodu Pokarmowego wykonuje badania:

  • gastroskopię
  • kolonoskopię
  • pH-metrię

Badania są wykonywane na podstawie skierowania do Pracowni Endoskopowej, wystawionego przez lekarza rodzinnego lub lekarza poradni specjalistycznej.

Zapraszamy do zapisów na badania w trybie ambulatoryjnym, pod numerem telefonu 22-326-52-26 , od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 -18:00 lub osobiście w ogólnej rejestracji szpitala na parterze, budynek  A.

 

W ramach hospitalizacji realizujemy pełny zakres endoskopii przewodu pokarmowego:

  • gastroskopię
  • kolonoskopię
  • EUS 
  • ECPW

Zapis na badania w ramach hospitalizacji można dokonać telefonicznie 22-326-55-96 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14:00) bądź mailowo endosekretariat@brodnowski.pl

Na podstawie otrzymanej od Państwa wiadomości, nasz zespół skontaktuję się z Państwem telefonicznie na wskazany numer najpóźniej następnego dnia roboczego. (prosimy o odbieranie w tym dniu połączeń od numeru 22 326 55 96.).

Więcej o oddziale Gastrologii (link)

Zakup zrealizowany w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 pn. „Zakup niezbędnego sprzętu oraz adaptacja pomieszczeń w związku z pojawieniem się koronawirusa SARS-Cov-2 na terenie województwa mazowieckiego”, którego Liderem jest Województwo Mazowieckie, a partnerem Szpital. Celem projektu jest zwiększenie możliwości diagnostycznych, ratowniczych i medycznych na terenie województwa mazowieckiego w związku z epidemią spowodowaną koronawirusem SARS-CoV-2(link) - „Przebudowa Pracowni Endoskopii Zabiegowej wraz z przystosowaniem do wymogów walki z koronawirusem SARS-Cov-2” wraz z nadzorem inwestorskim