Ambulatoryjna Rejestracja Telefoniczna: 22 326 52 26 (Pn. - Pt.: 7.30 - 18.00) Informacja:  22 326 53 17 (Pn. - Pt.: 8:00-15.30) Przejdź na nasz profil na facebooku
Strona główna
Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19Przejdź do BIP

Rejestracja Poradni Kardiologicznej: 22 525 13 55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Poznańska 22, wejście od ul. Hoża 56, Piętro I

 

II poradnia Kardiologiczna - ulica Hoża 56, piętro I - informacje dotyczące zapisu:

Zapraszamy do korzystania z II Poradni Kardiologicznej Szpitala Bródnowskiego znajdującej się w Filii Szpitala przy ulicy Hożej 56.

Wszystkie informacje oraz zapisy dostępne są pod numerem telefonu 22 525 13 55, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.30 – 15.00.

Zapisów można dokonać także osobiście lub za pośrednictwem osoby trzeciej oraz za pomocą kontaktu mailowego (informacje poniżej).

Wymagane jest, aby przy zapisie osobistym mieć ze sobą następujące dokumenty:

 • dokument potwierdzający tożsamość

 • dokument potwierdzający ubezpieczenie ( dotyczy tylko obcokrajowców)

Prosimy, aby zwrócić uwagę, iż skierowanie musi być wystawione przez lekarza posiadającego umowę z NFZ. Można to najszybciej sprawdzić weryfikując czy pieczątka nagłówkowa na naszym skierowaniu zaczyna się od „07R”.

W dniu wizyty w poradni:

 • Pacjent pierwszorazowy - zachęcamy, aby w wyznaczonym dniu wizyty przyjść minimum dwadzieścia pięć minut wcześniej, aby w rejestracji dopełnić wszelkie formalności, a następnie udać się na badanie EKG do gabinetu nr 3 na I piętrze, po czym z wynikiem udać się na umówioną poradę kardiologiczną.

 • Pacjent przychodzący na kolejną wizytę - zachęcamy, aby w wyznaczonym dniu wizyty przyjść minimum dwadzieścia minut wcześniej, aby wykonać badanie EKG w gabinecie nr 3 na I piętrze, po czym z wynikiem udać się na umówioną poradę kardiologiczną (nie jest konieczna poprzedzająca wizyta w rejestracji).

BADANIE EKG JEST WYKONYWANE W RAMACH UMÓWIONEJ WIZYTY W PORADNI KARIOLOGICZNEJ TUŻ PRZED KONSULTACJĄ Z LEKARZEM, W GABINECIE NR 3 NA I PIĘTRZE.

Przypominamy także, że podana godzina wejścia do lekarza ma charakter orientacyjny, a czas trwania poszczególnych wizyt zależy od stanu pacjenta, jego indywidualnych potrzeb i zawsze jest stosownie wyznaczany przez lekarza. 

Lekarze przyjmujący w poradni, przy ulicy Hożej 56:

 • Joanna Biegajło  

 • Beata Dębska    

 • Anna Szymańska

 • Maria  Zawadzka-Byśko  

 • Beata Mierzejewska  

 • Renata Mączyńska-Mazuruk      

 • Anna Wiktorska    

 • Anna Barańska 

 • Mateusz Solecki

Badania wykonywane w warunkach ambulatoryjnych w ramach Pracowni II Poradni Kardiologicznej:

 • Pracownia Testów Wysiłkowych 

 • Pracownia Holterowska

Zapisów można dokonać osobiście lub za pośrednictwem osoby trzeciej w gabinecie 5 na I piętrze lub pod numerem telefonu 508 504 725, od poniedziałku do piątku, w godzinach 13.00 – 15.00.

 • Pracownia Echo 

Zapisów można dokonać osobiście lub  za pośrednictwem osoby trzeciej w rejestracji poradni lub pod numerem telefonu 22 525 13 55, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.30 – 15.30.


Szanowni Państwo,

W celu usprawnienia procesu zdalnej rejestracji na badania Echo oraz na wizyty w II Poradni Kardiologicznej wprowadzona została dodatkowa możliwość kontaktu celem umówienia - kontakt mailowy. Osoby, które wybiorą tą formę kontaktu proszone są o napisanie wiadomości na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z następującymi danymi:

Imię i nazwisko:.....................................................

Telefon kontaktowy:..............................................

Cel kontaktu  - umówienie badania echo / umówienie wizyty lekarskiej

Na podstawie otrzymanej od Państwa wiadomości pracownik rejestracji skontaktuję się z Państwem telefonicznie na wskazany numer najpóźniej następnego dnia roboczego w godzinach 7.30 - 15.00 (prosimy o odbieranie w tym dniu połączeń od numeru 22 525 13 55).

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie Sp. z o. o. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu prowadzenia z Panią/Panem korespondencji. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się na stronie internetowej szpitala http://brodnowski.pl/dla-pacjenta/ochrona-danych-osobowych/klauzula-email.pdf . Szpital wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się pisząc na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uprzejmie informujemy, że badania te wykonywane są jedynie na podstawie skierowania wystawionego przez lekarza, podczas wizyty w poradni kardiologicznej Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego. Skierowania z innych placówek nie stanowią podstawy do wykonania badań w ramach NFZ.


Dowiedz się więcej o Śródmiejskim Centrum Klinicznym

dr n. med. Joanna Syska - Sumińska
Koordynator Poradni Kardiologicznej ŚCK

Sprawdź też Poradnie Specjalistyczne w innej placówce

edytuj
lekarze
Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Mazowiecki Szpital Bródnowski
ul. Kondratowicza 8, Warszawa
lekarze
Konsultacje i porady
lekarzy specjalistów
w Centrum Attis MSB
Centrum Attis MSB, Warszawa
ul. Górczewska 89
ul. Pawińskiego 2
ul. Śliska 5
ul. Grochowska 278