Szczepienia przeciw Covid-19

 

Szanowni Państwo! 

 

Zapraszamy do zapisu na szczepienia przeciw COVID-19:

  • zapisy telefoniczne - pon. - pt. : 22 326 52 26 (7.30-18.00)     /    22-326-53-17  (08:00-15:30)     /    22-326-53-02  (07.30-15:30)
  • zapisy osobiste w centralnej rejestracji budynek A parter 

 


ZAPRASZAMY! 

Ważne!

W związku z powtarzającymi się sytuacjami zgłaszania się na szczepienie osób, których kwalifikacja nie może być pozytywna ze względu na aktualny stan zdrowia, prosimy, aby każdy najpóźniej w dniu szczepienia zapoznał się z pytaniami znajdującymi się poniżej.

Jeśli odpowiedź na którekolwiek z poniższych pytań będzie "TAK" to szczepienie przeciw COVID-19 musi być odroczone. W tym celu prosimy o zgłoszenie konieczności odroczenia szczepienia z wykorzystaniem danych do kontaktu wskazanych powyżej. W miarę możliwości zostanie ustalony nowy termin, a nam ta wiadomość pozwoli zagospodarować szczepionkę.

Kwestionariusz kwalifikacji:

1.Czy w ciągu ostatnich 30 dni miała Pani/miał Pan dodatni wynik testu genetycznego lub antygenowego w kierunku wirusa SARS-CoV-2?
2.Czy w ciągu ostatnich 14 dni miała Pani/miał Pan bliski kontakt lub mieszka z osobą, która uzyskała dodatni wynik testu genetycznego lub antygenowego w kierunku wirusa SARS-CoV-2 lub mieszka z osobą, która miała w tym okresie objawy COVID-19 (wymienione w pyt. 3–5)?
3.Czy w ciągu ostatnich 14 dni miała Pani/miał Pan podwyższoną temperaturę ciała lub gorączkę?
4.Czy w ciągu ostatnich 14 dni występował u Pani/Pana nowy, utrzymujący się kaszel lub nasilenie kaszlu przewlekłego z powodu rozpoznanej choroby przewlekłej?
5.Czy w ciągu ostatnich 14 dni wystąpiła u Pani/Pana utrata węchu lub odczucia smaku?
6.Czy Pani/Pan czuje się dzisiaj przeziębiony lub ma biegunkę, wymioty?

Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19(pdf-link)

Zobacz jak przygotować się do szczepienia(link)

 

Lokalizacja punktu szczepień - Mazowiecki Szpital Bródnowski, ul. Kondratowicza 8:

*Gabinet 100 w głównym budynku A, na pierwszym piętrze, w przychodni (wejście główne do Szpitala).