Zmiany w komunikacji w związku z budową kolejnego odcinka drugiej linii metra

28-02-2019

d.png

W związku z budową kolejnego odcinka drugiej linii metra od dnia 1 marca br. godz. 23:00 do odwołania nastąpią zmiany komunikacyjne na Bródnie.

Spowoduje to utrudniony dojazd do Szpitala.

Prosimy o uwzględnienie w planowaniu podróży wydłużonego czasu dojazdu.

Zmiany w komunikacji w związku z budową kolejnego odcinka drugiej linii metra

od 01.03.2019 (piątek) od godz. 23:00

W związku z budową wschodnio-północnego odcinka drugiej linii metra (etap II) i zamknięciem ulic Bazyliańskiej i Kondratowicza na odcinku od św. Hieronima do ulicy Rohatyńskiej i od wjazdu do Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego do ulicy św. Wincentego, od dnia 1.03.2019 r. od około godz. 23:00 do odwołania wprowadzone zostaną następujące zmiany w organizacji ruchu:

  • Zamknięty zostaje fragment ul. Kondratowicza - od skrzyżowania z ul. Rembielińską i ul. Bazyliańską (wraz ze skrzyżowaniem) do skrzyżowania z ul. Łabiszyńską (wraz ze skrzyżowaniem).
  • Utrzymany zostaje ruch tramwajów w ciągu ul. Rembielińskiej.
  • Zamknięty zostaje fragment ul. Kondratowicza w rejonie skrzyżowania z ul. Malborską - od wyjazdu ze Szpitala Bródnowskiego do skrzyżowania z ul. św. Wincentego (bez skrzyżowania).

W związku z powyższym od dnia 2.03.2019 r. od początku kursowania linii dziennych (dla linii nocnych - od nocy 1/2.03.2019 r. od początku kursowania linii nocnych) zostają  następujące zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.