Wielki szacunek i wdzięczność Ekscelencjo...

07-05-2020

diecezja-ecri-bialy.jpg

Od dawna odczuwamy modlitewną opiekę Kurii Diecezjalnej Warszawsko-Praskiej, na czele z Ekscelencją Biskupem Romualdem Kamińskim.


To dla nas radość i zaszczyt, że Ksiądz Biskup wymienia Szpital Bródnowski wśród swoich przyjaciół i zawsze tak podkreśla naszą społeczną misję. To także zobowiązanie wobec mieszkańców diecezji, aby tę misję pełnić na najwyższym poziomie jakości, z pełnym zrozumieniem odpowiedzialności za naszych Pacjentów.


Teraz, w tym trudnym czasie chcemy szczególnie serdecznie podziękować za sprawowane w intencji Szpitala Msze Święte, za modlitwy tylu wiernych w okolicznych kościołach, za wsparcie wobec Wszystkich Pracowników Szpitala. Nie mniej dziękujemy za hojne wsparcie materialne jakiego udzieliła nam Kuria. Dzięki przekazanej kwocie mogliśmy zakupić przede wszystkim szereg środków ochrony osobistej, ale także sprzęt do dezynfekcji , który posłuży nam wiele lat.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Jan Paweł II

Składamy serdeczne podziękowania dla całej Diecezji na ręce Księdza Biskupa.