Młodzi Lekarze - poznaj SOR z innej strony

13-01-2020

dr_szadryn.jpg

Młodzi Lekarze - poznaj SOR z innej strony

Dr Agnieszkę Szadryn – Szefa Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Bródnowskiego, można było oglądać w I odcinku oraz II odcinku III sezonu „Młodych Lekarzy”. Niesamowite odcinki pokazujące specyfikę pracy w SOR, trudne przypadki, z którymi nasi lekarze muszą się mierzyć każdego dnia. Emocje związane z ratowaniem ludzi w najróżniejszych sytuacjach życiowych.

Dla tych, którzy nie oglądali premiery – zachęcamy ( I odcinek oraz II odcinek)

Pani Doktor jest w trakcie specjalizacji z kardiologii, ma już za sobą specjalizację z interny.
Jest najmłodszym Szefem SOR w Polsce, więcej informacji o dr Szadryn

Kilka słów o tym jak wygląda start w zawodzie lekarza mogliśmy usłyszeć w wywiadzie udzielonym przez Młodych Lekarzy, w tym dr Szadryn podczas programu „Pytanie na Śniadanie” 

„Spójrzcie z drugiej strony na pracę lekarzy w SOR szpitala na Bródnie.  Może teraz zmienicie o nim zdanie?” – materiał dotyczący udziału Szpitala Bródnowskiego w serialu „Młodzi Lekarze” można przeczytać na stronie targówek.info 

Kolejnym bohaterem serii związanym z naszym szpitalem jest dr Mateusz Solecki.  Obecnie członek zespołu Śródmiejskiego Centrum Klinicznego - kardiologicznej filii Szpitala Bródnowskiego. Praca Pana doktora pokazana jest również w I odcinku oraz II odcinku III sezonu „Młodych Lekarzy”.