Masz 60 lat plus i mieszkasz na Mazowszu? Zwiększ wraz z nami swoją aktywność fizyczną - 3 miesiące profesjonalnych ćwiczeń i doradztwa - bezpłatnie,bez skierowania, bez kolejki!

08-09-2020

senior.jpg

Masz 60 lat plus i mieszkasz na Mazowszu?

Zwiększ wraz z nami swoją aktywność fizyczną - 3 miesiące profesjonalnych ćwiczeń i doradztwa - bezpłatnie,bez skierowania, bez kolejki!

 

Już dziś zadzwoń do nas lub napisz i umów się na bezpłatną kwalifikację medyczną, a po pozytywnym jej rezultacie zacznijmy razem zwiększać Twoją aktywność!!!

 

22 326 55 04 - pn - pt 8.00-15.00,

e-mail: seniorplus@brodnowski.pl

 

Na czym polega program – to proste!

Po pozytywnym przejściu kwalifikacji medycznej przeszkolimy Cię w zakresie wpływu aktywności fizycznej na zdrowie fizyczne i psychiczne, prawidłowego odżywiania,  sposobu kontroli masy ciała, bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania i otoczeniu, prewencji upadków i związanych z nimi urazów oraz powikłań itp.

 

Jednocześnie każdy uczestnik będzie mógł raz w tygodniu przez okres 3 miesięcy brać udział w zajęciach terapeutycznych w Naszym w Zakładzie Rehabilitacji i Fizykoterapii, a w ramach nich oferujemy:

  1. ćwiczenia aerobowe (tlenowe),
  2. ćwiczenia siły mięśniowej,
  3. ćwiczenia gibkości,
  4. ćwiczenia równowagi.

 

A wszystko to w grupach maksymalnie czteroosobowych!!!

 

Skontaktuj się z nami już dziś!!! – Liczba miejsc ograniczona!

Więcej o projekcie(link)

 


OBSERWUJ NAS NA facebook-2429746_1280.png [39.75 KB]

 

Zarząd Województwa Mazowieckiego rozdysponował środki przeznaczone na  współorganizację przedsięwzięć społeczno-kulturalnych w I półroczu 2019  roku | Gmina Jakubów