Czekamy na Pana, Doktorze...

25-03-2021

modlitwa.jpg

Szanowni Państwo, Przyjaciele Szpitala, drodzy Pacjenci,
 
Leczymy i wspieramy codziennie kilkadziesiąt osób dotkniętych zakażeniem SARS-CoV-2. Jest to nie jedyne, ale zdecydowanie kluczowe wyzwanie dla naszego Zespołu.
 
 
Dziś chcemy podzielić się sytuacją, wobec której czujemy bezsilność i wielki niepokój. Jeden z lekarzy naszego Oddziału Ortopedii, wyśmienity Specjalista, dobry Człowiek, kochający Mąż i Tata kilkorga dzieci, przechodzi bardzo ciężko COVID. Jest pod wyśmienitą opieką specjalistów i w tym względzie więcej już nie można zrobić. Potrzeba czasu, aby mogło przyjść zwycięstwo w tej walce, zwycięstwo na które wszyscy tak bardzo czekamy.
 
 
Piszemy o sytuacji Pana Doktora przede wszystkim z prośbą do Państwa o ciepłą myśl wobec tej trudnej rzeczywistości, wobec Rodziny, o modlitwę za siły do walki. 
 
 
Ufamy, że medycznie dzieje się wszystko co tylko możliwe, a tak po ludzku mamy ogromną nadzieję, że Doktor jak najszybciej wróci do domu i do szpitala by znów pomagać pacjentom, z takim zaangażowaniem, które przyniosło Mu szacunek i wdzięczność tak wielu ludzi.