Ambulatoryjna Rejestracja Telefoniczna: 22 326 52 26 (Pn. - Pt.: 7.30 - 18.00) Informacja:  22 326 53 17 (Pn. - Pt.: 8:00-15.30) Przejdź na nasz profil na facebooku
Strona główna
Tłumacz języka migowego
Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19Przejdź do BIP

fundusze europejskie unia europejska

Raport końcowy dotyczący realizacji projektu POWER

Harmonogram zrealizowane

INFORMACJE O PROJEKCIE

W okresie od dnia 1 stycznia 2017 r. do dnia 31 grudnia 2018 r. Mazowiecki Szpital Bródnowskim realizował projekt "Kształcenie podyplomowe lekarzy w Szpitalu Bródnowskim", który uzyskał dofinansowanie z Ministerstwa Zdrowia i Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Działanie 5.4 "Kompetencje zawodowe i kwalifikacje kadr medycznych".

Wartość projektu to 538.250,00 PLN, w tym 453.637,10 PLN ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, co stanowi 84,28% kosztów kwalifikowanych projektu.

Celem projektu było podniesienie kwalifikacji lekarzy, w tym lekarzy POZ w obszarze diagnozowania chorób nowotworowych oraz zaburzeń psychicznych.

Nabór do projektu miał charakter otwarty. Udział w kurskie był bezpłatny.

Gwarantowaliśmy wysokiej klasy specjalistów z dziedziny psychiatrii i ginekologii onkologicznej. Profesor dr hab. med. Andrzej Kokoszka i Profesor dr hab. med. Włodzimierz Sawicki.

Zapewnialiśmy materiały dydaktyczne. Uczestnicy otrzymali punkty edukacyjne oraz certyfikaty uczestnictwa w kursie. Szpital zapewniał materiały dydaktyczne i posiłek oraz nocleg powyżej 50 km od Szpitala. Szpital nie refundował kosztów transportu.

REKRUTACJA DO PROJEKTU

Szkolenia organizowane przez Szpital Bródnowski w ramach dofinansowanego projektu były dla lekarzy bezpłatne, w grupach 15 -18 osobowych.

Szkolenia były dedykowane w szczególności dla lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Uczestnikami w projekcie mogły być osoby zatrudnione w podmiotach leczniczych (bez względu na formę zatrudnienia).

Szpital zapewniał materiały dydaktyczne i posiłek. Szpital nie refundował kosztów transportu i noclegu.

Szczegóły dotyczące rekrutacji zawiera Regulamin Projektu można znaleźć w linku:

REGULAMIN PROJEKTU

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

HARMONOGRAM ZE WSZYSTKIMI ZREALIZOWANYMI SZKOLENIAMI

W ramach „Kształcenia podyplomowego lekarzy w Szpitalu Bródnowskim” realizowane były szkolenia z zakresu psychiatrii i onkologii ginekologicznej.

W dniach 22.11.2018 r. (czwartek) oraz 29.11.2018r. (czwartek) przygotowywaliśmy w okresie jesiennym JUŻ OSTATNIE SPECJALNE bezpłatne szkolenie dla lekarzy, w tym lekarzy POZ, dotyczące postępowania i relacji z trudnym pacjentem:

Między stresem a patologiczną reakcją,  rozumienie i postępowanie z problematycznym pacjentem.

Na szkoleniach zapewnialiśmy wysokiej klasy wykładowcę z dziedziny psychiatrii –  Profesor dr hab. med. Andrzej Kokoszka

Kursy były bezpłatne, dodatkowo uczestnicy dostawali testy do podstawowej diagnozy pacjentów w zakresie zaburzeń. Zapewnialiśmy bezpłatne materiały dydaktyczne. Uczestnicy otrzymali  16 punktów edukacyjnych oraz certyfikaty uczestnictwa w kursie. 

Szpital zapewniał posiłek przez cały dzień kursu, które odbywał się (8h w godzinach 9:00-17:00 w Mazowieckim Szpitalu Bródnowski w Warszawie Sp z o.o., ul. Kondratowicza 8.