Ambulatoryjna Rejestracja Telefoniczna: 22 326 52 26 (Pn. - Pt.: 7.30 - 18.00) Informacja:  22 326 53 17 (Pn. - Pt.: 8:00-15.30) Przejdź na nasz profil na facebooku
Strona główna
Tłumacz języka migowego
Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19Przejdź do BIP
Klepsydra - ŚP. Piotr Bartoszczuk - Z poczuciem ogromnej straty, składamy wyrazy głębokiego współczucia oraz kierujemy słowa wsparcia i otuchy dla Rodziny, Bliskich.

Zdecydowanie za wcześnie odszedł od nas człowiek o wielkim sercu, ceniony przez współpracowników, pełen życzliwości i wrażliwości wobec potrzeb pacjentów – dr n. med. Piotr Bartoszczuk.

Doktor od lat związany był ze Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym MSB, w ramach którego niósł pomoc potrzebującym, w sposób pełen zaangażowania i empatii. Nie szczędził swoich sił i wiedzy.

Z poczuciem ogromnej straty, składamy wyrazy głębokiego współczucia oraz kierujemy słowa wsparcia i otuchy dla Rodziny, Bliskich, a także najbliższych Współpracowników Doktora w Szpitalu, dla których to także ogromna strata i ból.

 

To jak wyjątkowym człowiekiem był Doktor można dostrzec we wspomnieniach najbliższych współpracowników (Zespołu SOR i ZRM) - zobaczcie jedno z nich:

Treść pożengnania współpracownika z ZRM  

klepsyda dr Piotr Bartoszczuk