Ambulatoryjna Rejestracja Telefoniczna: 22 326 52 26 (Pn. - Pt.: 7.30 - 18.00) Informacja:  22 326 53 17 (Pn. - Pt.: 8:00-15.30) Przejdź na nasz profil na facebooku
Strona główna
Tłumacz języka migowego
Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19Przejdź do BIP

Zabieramy Państwa w niedostępne przestrzenie naszego szpitala - tylko dziś ,tylko dla Was!

Za nowoczesnymi, medycznymi wnętrzami Szpitala Bródnowskiego kryje się niezbędna, profesjonalna technika  umożliwiająca prawidłowe funkcjonowanie całego ośrodka. 

 

Jeden solidny przykład?

Najwyższa kondygnacja najwyższego budynku szpitala przy Kondratowicza, gdzie znajdują się centrale wentylacyjne obsługujące Oddziały, w tym ultranowoczesny blok operacyjny Oddziału Ortopedii.

Zobaczcie sami jak ogromnej pracy wymaga zaprojektowanie, realizacja i stały nadzór tylko nad sprzętem związanym z wentylacją! A do tego wszystkiego każde takie rozwiązanie musi być zgodne z przepisami prawa, jak choćby w zakresie ochrony przeciwpożarowej, tak by spełniało normy i standardy z najwyższej półki. 

Robi wrażenie!

 

Za płynność i bezpieczeństwo pracy setek systemów w szpitalu - podziękowania dla profesjonalnego Zespołu Pionu Technicznego MSB!  Szacunek za Wasze codzienne starania!

 

Budowa tego systemu to  projekt, którego jeden z etapów zrealizowano w roku 2023 , dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego, w kwocie 772 611,79 PLN. Dziękujemy!

 

logo Mazowsze